Symfonia Erp

 

System Zarządzania Erp to rozwiązanie przeznaczone dla większych, nowocześnie zarządzanych firm, pracujących w środowisku sieciowym i na dużej liczbie danych. Zapewnia bogatą funkcjonalność nie tylko w zakresie ewidencji zdarzeń gospodarczych, ale także w zakresie analizy oraz kontroli procesów biznesowych i finansowych. System wykorzystuje MS SQL Server 2000, co gwarantuje wysoką wydajność i bezpieczeństwo pracy bez względu na liczbę danych czy Użytkowników. Jako jedyny polski system wspomagający zarządzanie SYMFONIA® forte została wyposażona w technologię Microsoft® Visual Basic® for Applications (VBA), umożliwiającą bezpieczne i szybkie dostosowanie funkcjonalności aplikacji do indywidualnych potrzeb Użytkownika.

Finanse i Księgowość Erp
Moduł wspiera pracę działu finansowo księgowego w średniej lub dużej firmie. Realizuje wszystkie zasadnicze operacje księgowe – od budowania planu kont i łatwego księgowania dokumentów, po automatyczne tworzenie bilansu zamknięcia. Umożliwia prowadzenie pełnych rozrachunków i rozliczeń. Pozwala zarządzać informacją finansową przedsiębiorstwa zarówno na poziomie operacyjnym jak i zarządczym w oparciu o gotowe lub zdefiniowane przez Użytkownika zestawienia i sprawozdania.

Kasa Erp
Program zapewnia kompleksową obsługę operacji gotówkowych realizowanych na wyspecjalizowanych stanowiskach kasowych. Wspomaga czynności związane z rejestracją wpłat i wypłat gotówkowych, wystawianiem dokumentów kasowych, inwentaryzacją gotówki. Umożliwia automatyczne przesyłanie danych do programu SYMFONIA® Finanse i Księgowość forte.

Środki Trwałe Erp
Program ułatwia ewidencjonowanie, aktualizację, inwentaryzację i amortyzację środków trwałych, niskocennych składników majątku oraz wartości niematerialnych i prawnych. Prowadzi ewidencję centrów kosztów, miejsc użytkowania środków i ich części składowych.

Kadry i Płace Erp
Program wspomaga zarządzanie płacami oraz danymi kadrowymi pracownika i firmy. Umożliwia obliczanie płac oraz prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej. Pozwala na planowanie, ewidencję czasu pracy i płac. Wspomaga rozliczenia z Urzędami Skarbowymi i ZUS.

Handel Erp
System realizuje wszystkie zasadnicze operacje związane z prowadzeniem działalności handlowej w firmie umożliwia prowadzenie pełnej ewidencji stanów magazynowych, wspiera obsługę sprzedaży i zakupów (także w obcych walutach).

Kontroling Erp  /produkt wycofywany- zastępowany przez / Forte Business Intelligence
Program wspiera działania, których celem jest wzrost efektywności, optymalizacja kosztów oraz usprawnienie procesów podejmowania decyzji w przedsiębiorstwie. Dostarcza narzędzi do pozyskiwania, przetwarzania i udostępniania informacji niezbędnych w nowoczesnym zarządzaniu przedsiębiorstwem, w oparciu o metody rachunkowości zarządczej.

Nowość w ofercie Sage – ERP w modelu abonamentowym

 

Z przyjemnością informujemy, że  przekazujemy do użytkowania System Zarządzania Forte w modelu abonamentowym. Teraz przedsiębiorcy zainteresowani wdrożeniem systemu ERP będą mogli wybrać między zakupem licencji bezterminowej, który wiąże się z jednorazowym wysokim kosztem, a abonamentem dającym możliwość korzystania z systemu za znacznie niższą opłatą.

 

Firmy dynamicznie rozwijające się, bądź planujące wejście na tę ścieżkę, potrzebują narzędzia, które umożliwi efektywne zarządzanie wszystkimi procesami przedsiębiorstwa. Oprogramowania będącego realnym wsparciem dla obowiązujących procedur funkcjonujących w ramach konkretnego schematu organizacyjnego. Jednocześnie, aby w pełni wykorzystać potencjał rozwoju, często nie mogą jednorazowo przeznaczyć określonego budżetu na oprogramowanie. Dla takich właśnie firm stworzyliśmy Forte w abonamencie.

Forte w abonamencie daje możliwość korzystania z systemu za znacznie niższą cenę. Na podstawie opłaty abonamentowej uiszczanej z góry uzyskasz roczną licencję na oprogramowanie. W zakresie abonamentu ponadto otrzymujesz aktualizację systemu i 5 konsultacji technicznych.

Decydując się na skorzystanie z dostępu do Systemu Forte w abonamencie zyskujesz:

  • Niski koszt rozpoczęcia pracy z systemem ERP. Koszty niezbędne do rozpoczęcia pracy z systemem mogą być nawet połowę niższe w porównaniu do zakupu oprogramowania z licencją bezterminową. Takie rozwiązanie otwiera nowe możliwości lokowania budżetu, np. na zaawansowane usługi wdrożeniowe, zakup większej ilości modułów lub stanowisk, czy szkolenia.
  • Bezpieczeństwo prawne i podatkowe. Bezpłatne aktualizacje oprogramowania otrzymywane przez cały czas trwania abonamentu gwarantują, że Twoja firma będzie zawsze miała dostęp do najnowszej wersji systemu. Oprogramowanie będzie na bieżąco dostosowywane do zmieniających się przepisów i jednocześnie rozwijane o nowe funkcjonalności.
  • Przewidywalne koszty utrzymania i finansowania systemu. Rozłożone w czasie, znane koszty związane z użytkowaniem oprogramowania pozwalają na precyzyjne rozporządzanie budżetem firmy. Poprawia to znacząco płynność finansową przedsiębiorstwa oraz zwiększa jego wiarygodność w oczach kontrahentów.
  • Ograniczone ryzyko inwestycji oraz świadome użytkowanie w czasie. Gdy czas trwania Twojego abonamentu będzie dobiegał końca – poinformujemy Cię o tym. Sam zdecydujesz, czy kontynuować pracę z Systemem Forte. Nasze rozwiązanie pozwala elastycznie reagować na aktualną sytuację rynkową i kondycję finansową przedsiębiorstwa.