Kim Jesteśmy

Profil firmy

Głównym profilem działalności firmy jest dostarczanie i wdrażanie oprogramowania dla biznesu. Firma istnieje  od 1993 roku ma już ponad 25 letnie doświadczenie na rynku. Jej klientami są firmy z całej Polski, które poprzez wieloletnią współpracę pokazują jej wartość jako partnera biznesowego.

Misja

Najważniejszym celem w biznesie jest dla nas zagwarantowanie klientom jak najlepszej obsługi, zaspokojenie ich potrzeb oraz budowanie partnerskich relacji . Nie mamy potrzeby bycia największą firmą w branży, nie musimy osiągać największych obrotów, nie pragniemy sprzedawać najwięcej towaru czy usług . Naszą ambicją jest stworzenie firmy, która na przekór warunkom zewnętrznym jest sprawna, uczciwa i stabilna. Chcemy być elastyczni i dopasować ofertę oraz warunki do każdego odbiorcy. Naszym kapitałem są ludzie, ambitni z zaangażowaniem tworzący wizerunek firmy oraz kompetencje i profesjonalizm pracy. Rozwój firmy ma zapewnić wzrost zadowolenia klientów z obsługi i proponowanej oferty a pracowników z warunków pracy.

Motto
Idziemy w tym samym kierunku” – uważamy naszych klientów za profesjonalistów potrafiących wybrać to co najlepsze dla nich. My też tacy jesteśmy, więc podążamy wspólnie do wytyczonych celów.
Net- Serwis firmą kroczącą do sukcesu – chcemy Was tam z sobą zabrać.

Co oferujemy
Oferowane przez nas produkty są zgodne ze specyfiką krajowego rynku IT. W swojej działalności stawiamy głównie na jakość nie zapominając przy tym o wszechwładnej na polskim rynku cenie. Łącząc te dwa, zdawało by się przeciwstawne pojęcia, otrzymujemy ofertę, która idealnie trafia w oczekiwania klientów.