Komputery i Sieci

Komputery stacjonarne

Komputery marki NET-SERWIS montowane są wyłącznie z elementów najwyższej jakości. Każdy komputer przed oddaniem do użytku jest dokładnie sprawdzony i przetestowany. Mają Państwo możliwość dowolnego dobrania składników komputera, tak aby jego możliwości i cena jak najbardziej Państwu odpowiadały. Miła i fachowa obsługa firmy pomoże Państwu w podjęciu tej niełatwej decyzji.

Oferujemy markowe stacje robocze firmy Hewlett-Packard. Komputery marki HP to uniwersalne, przemyślane konfiguracje dopasowane do indywidualnych potrzeb. Gwarantują bezpieczną i bezproblemową pracę. Mnogość modeli oraz opcji pozwoli Państwu dobrać komputer pod kątem swoich potrzeb i wymagań.

Rozwiązania mobilne

Oferujemy notebooki i laptopy znanych marek. Nie preferujemy żadnej określonej marki, ale w sposób obiektywny pomagamy dokonać klientowi najlepszego wyboru. W naszej ofercie posiadamy wyłącznie sprawdzone rozwiązania najlepszych producentów zarówno notebooków, tabletów oraz nawigacji GPS.

Rozwiązania serwerowe

Oferujemy rozwiązania sprzętowe renomowanych producentów urządzeń komputerowych. Posiadamy bogate doświadczenie we wdrożeniach rozwiązań serwerowych takich producentów jak: HP czy IBM. Zapewniamy dobór odpowiednich komponentów stosownie do wymagań, potrzeb i uwarunkowań środowiska klienta, ze szczególnym naciskiem na stabilność działania i wydajność oferowanego systemu.

Sieci

Zajmujemy się projektowaniem, instalowaniem oraz administracją sieci komputerowych począwszy od najprostszych systemów łączących dwa komputery po złożone sieci obsługujące przesyłanie danych pomiędzy oddziałami państwa firmy odległymi od siebie na setki kilometrów.
Zajmujemy się dystrybucją akcesoriów do budowy sieci komputerowych. Oferujemy między innymi: szafy i obudowy teleinformatyczne, okablowanie strukturalne, rozwiązania bezprzewodowe, routery, switche, patch panele oraz rozwiązania światłowodowe.

Drukarki

Pomożemy we wszelkich Państwa problemach z drukarkami. Od wyboru najodpowiedniejszego modelu do Państwa potrzeb poprzez instalację aż do błyskawicznej pomocy w razie jakichkolwiek problemów. Dysponujemy również drukarkami zastępczymi dzięki którym możemy zapewnić Państwa firmie ciągłość pracy.