Platforma B2B dla Symfonii – NetPanel

NetPanel – Platforma B2B

Client
Utrzymanie dobrych relacji z naszymi partnerami biznesowymi jest zarówno niezwykle ważne jak i angażujące. Często w tym celu zatrudniamy dodatkowych pracowników, których jedynym zadaniem jest komunikacja z naszymi klientami. Razem ze wzrostem liczby partnerów tradycyjny sposób utrzymywania relacji przestaje wystarczać – czas od złożenia zamówienia przez klienta do wprowadzenie do systemu i rozpoczęcia jego realizacji staje się zbyt długi i angażuje zbyt wiele osób. Nasi partnerzy chcą mieć nieprzerwany dostęp do stanu realizacji zamówień oraz informacji o swoich należnościach. Aby sprostać nowym potrzebom stworzyliśmy system NetPanel – platformę B2B w pełni zintegrowaną z systemem Symfonia Handel.

Aby dowiedzieć się więcej odwiedź stronę netpanel.net-serwis.com.pl lub skontaktuj się z nami na netpanel@net-serwis.com.pl.

Czym jest B2B

Oprogramowanie B2B z angielskiego business to business to oprogramowanie usprawniające współpracę pomiędzy firmami. Jego zadaniem jest usprawnienie oraz ułatwienie komunikacji przy jednoczesnym zmniejszeniu niezbędnych kosztów. Najczęstszymi zadaniami spełnianymi przez oprogramowanie B2B są przygotowywanie indywidualnych ofert, realizacja transakcji, kontrola zamówień i płatności oraz marketing.

Korzyści z zastosowania NetPanel B2B

Zastosowanie platformy B2B do współpracy pomiędzy firmami niesie ze sobą szereg korzyści – niektóre z nich to:

  • Usprawnienie procesu składania zamówień,
  • Skrócenie czasu obsługi Twoich partnerów,
  • Możliwość obserwacji stanu realizacji zamówień,
  • Bezpośredni dostęp do historii zamówień,
  • Bezpieczny dostęp do należności,
  • Możliwość pobrania faktur w formacie pdf*,
  • Przejrzysty i uporządkowany sposób obsługi reklamacji,
  • Pełna integracja z systemem Symfonia Handel dzięki, której nie trzeba oczekiwać na synchronizację danych.

Aby dowiedzieć się więcej odwiedź stronę netpanel.net-serwis.com.pl lub skontaktuj się z nami na netpanel@net-serwis.com.pl.

Polecamy również: NetPanel – Handlowcy oraz NetPanel – Reklamacje i Serwis.

* Wymaga programu E-Dokumenty

Tagi: , ,