program serwisowy

O Programie

programserwisowy

System umożliwia wystawianie dokumentów potwierdzających przyjęcie zlecenia oraz po jego zakończeniu przeniesienie płatnego zlecenia w postaci zamówienia do programu Symfonia Handel. Możemy również w systemie operować kartoteką kontrahentów oraz towarów pobieraną z programu Symfonia Handel.

 

 

Program Serwisowy pozwoli Tobie:

  • Wprowadzać zlecenia oraz zlecenia powtarzających się (okresowe)
  • Kontrolować realizację zleceń (etapy realizacji)
  • Przejrzyście i intuicyjnnie zarządzać zdarzeniami przy pomocy wbudowanego Kalendarza
  • Grupować zlecenia: w kategorie, według pracownika
  • Przeglądać historię zleceń
  • Synchronizować towary i kontrahentów z Systemem Symfonia Handel
  • Przesyłać zlecenia zamknięte jako zamówienia do Systemu Symfonia Handel
  • Pracować z systemem przyjemnym dla oka

Funkcje:

Przyjazny interfejs
user_blueInterfejs Programu Serwisowego to połączenie użyteczności i efektownego wyglądu. Każdy ekran to prawdziwa uczta dla oka!. Dzięki temu nie będziesz miał problemu z poruszaniem się w programie.
Kontrola realizacji
historiaZastanawiałeś się kiedyś czy rzeczywiście każdy twój klient jest obsłużony na najwyższym poziomie? Czy każde zlecenie zostało wykonane w 100%? Dzięki kontroli realizacji ty i twoi kierownicy będziecie dokładnie wiedzieć jak przebiega obsługa klienta. Dzięki temu twój biznes będzie się rozrastał a klienci będą zadowoleni z jakości usług.
Kalendarz
kalendarzykWygodny kalendarz pozwoli wam zaplanować wyjazdy do klientów oraz odpowiedzieć na pytanie kiedy zlecenie będzie gotowe. Dodatkowo będziesz mógł zobaczyć kto się czym zajmuje w danej chwili.
Grupowanie
kategoriePogrupuj zlecenia w kategorie tak żeby łatwiej było nimi zarządzać i przypisać je do realizacji przez właściwą osobę.Pomoże ci to panować w optymalny sposób nad zleceniami
Zlecenia  jednorazowe i okresowe
raportyMasz w swojej ofercie regularne zlecenia? Chciałbyś zaplanować powtarzające się wydarzenie? Nie ma problemu. Program Serwisowy obsługuje nie tylko jednorazowe zadania, ale także te okresowe. Program Serwisowy sam ci przypomni jaka praca jeszcze na ciebie czeka.
Historia
kalendarzyk
Program Serwisowy przechowuje pełną historię obsłużonych przez twoją firmę zleceń. Dzięki temu będziesz mógł zobaczyć co zajęło wam najwięcej czasu, nad czym pracowało najwięcej osób. Będziesz znał historię twojej współpracy z klientem i w każdej chwili będziesz mógł do niej wrócić.
Integracja
synchronizacjaProgram Serwisowy łatwo i szybko integruje się z oprogramowaniem Sage Symfonia. Ale to nie wszystko! Jeśli używasz innego systemu i chciałbyś żeby Program Serwisowy z nim współpracował, nie ma problemu. Cały czas rozwijamy Program Serwisowy tak żeby spełniał oczekiwania nasze i naszych klientów.

 

program_serwisowy_zlecenia kalendarz