System Symfonia Kadry i Płace

Kadry i Płace

Pobierz darmową wersję próbną!

Uaktualnienia do pobrania

Program wspomaga zarządzanie płacami oraz danymi kadrowymi pracowników. Automatyzuje obliczanie płac, planowanie i ewidencję czasu pracy oraz umożliwia prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej. Wspomaga rozliczenia z Urzędami Skarbowymi i ZUS. Program jest zgodny z obowiązującym prawem pracy.

Zalety programu Kadry i Płace

Możliwość łatwego przygotowania programu do potrzeb firmy Wygodna ewidencja elementów kadrowo-płacowych Automatyzacja comiesięcznego naliczania płac i zarządzanie danymi kadrowymi Wspomaganie rozliczeń z Urzędem Skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych Zestawienia i dokumentacja kadrowo-płacowa Tajność informacji Integracja z modułem Finanse i Księgowość

Rozszerzenie standardowych funkcjonalności

Zaświadczenie UCP (dla Pracowników z Umowami Cywilnoprawnymi)

Umożliwia automatyczne generowanie zaświadczeń o zarobkach pracowników nieetatowych, z różnymi rodzajami umów cywilnoprawnych. Daje możliwość wygenerowania danych dla wybranej grupy osób, co dodatkowo w znaczący sposób skraca czas potrzebny na uzyskanie informacji.

Karta Chorobowa

Pomaga w sprawnym uzyskaniu zestawienia wielu składników płacowych. Dane generowane przez raport są dostępne w różnych miejscach zawierających dane kadrowe. W praktyce wykorzystuje się je często w przypadku wątpliwości dotyczących naliczeń wynagrodzenia chorobowego.

Staż pracy

Przyspiesza i optymalizuje pobieranie z systemu informacji o stażu pracy. Daje możliwość określenia progów do dodatku stażowego zgodnie z założonymi wymaganiami. Dzięki niemu można ustalić okres, w którym pracownik otrzyma prawo do dodatku stażowego. Automatycznie prezentuje dane w postaci „lata – miesiące – dni” w standardowych zestawieniach bez konieczności konfiguracji widoku.