Umowy serwisowe

Komputery, Programy i Urządzenia Fiskalne

Specjalnie dla naszych klientów oferujemy:

  • sprawny, niezawodny i kompetentny serwis sprzętu komputerowego i sieci oraz urządzeń fiskalnych,
  • naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne,
  • konserwacje,
  • analizę działania sieci komputerowych.

Dysponujemy sprzętem zastępczym na czas naprawy – niezbędnym do utrzymania ciągłości pracy Państwa przedsiębiorstwa.

Oferta usług serwisowych

Usługi serwisowe proponujemy w trzech wariantach różniących się, zapewnianym przez firmę NET-SERWIS, maksymalnym czasem reakcji. Wybór wariantu pozostawiamy naszym klientom.

Gotowość

Nasz serwis zadziała najpóźniej po 24 godzinach od zgłoszenia usterki, skontroluje poprawność funkcjonowania i ustawi konfigurację. Zlecający zapłaci jednak za naprawę urządzenia i dojazd.

Serwis 24h

W opcję tę wkalkulowano większość kosztów związanych z naprawą – płacą Państwo tylko za części. Robocizna, konfigurowanie oraz diagnostyka są wliczone w ryczałt.

Serwis 4h

Zapewniamy czas reakcji 4 godziny. Nasz fachowiec naprawi powstałe uszkodzenie w pierwszej kolejności lub podstawi sprzęt zastępczy.

Stały nadzór

Jest to druga część naszej oferty stanowiąca rozszerzenie usług serwisowych. Obejmuje on okresowe konserwacje sprzętu komputerowego, administrację sieci oraz nadzór nad systemami kopiowania.

Konserwacje

Opłata miesięczna za okresowe konserwacje jest zależna od częstotliwości ich wykonywania. Dajemy naszym klientom do wyboru od jednej do dwunastu konserwacji w ciągu roku. Sugerujemy jednak, minimalne okresy konserwacyjne dla poszczególnego sprzętu.

Administracja sieci

Administracja sieci obejmuje kompleksowo nadzór nad sieciowym systemem operacyjnym oraz okablowaniem. Nasz specjalista odwiedzi państwa firmę minimum raz w miesiącu.

System kopii zapasowych

Tym z naszych klientów, którzy chcą być pewni, że ich system kopii zapasowych działa poprawnie, proponujemy okresowy nadzór wykonywanej kopii.

Skontaktuj się z nami

Dla tych z Państwa, którzy są zainteresowani naszą ofertą, przedstawimy szczegółowy zakres czynności wykonywanych w poszczególnych wariantach usług serwisowych oraz przy stałym nadzorze.